Sales gyakornok, Continental Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. február 14. 17:40

Főbb feladatok:

  • Sales csapat munkájának teljes körű támogatása
  • Levelek megválaszolása, egyéb, más területről érkező levelek válaszának megfogalmazása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Riportok és kimutatások elemzése

Elvárások:

  • Felsőfokú tanulmányok folytatása
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti 5 nap munkavégzés vállalása
  • Legalább 3 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség és magabiztos fellépés
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Ügyfélorientált szemléletmód

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás és /vagy egy másik európai nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Színvonalas szállodai környezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kitűnő szakértelemmel bíró fiatal, dinamikus csapat

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Az e-mail tárgya minden esetben a pozíció és a jelentkező neve legyen. A beérkezett önéletrajzokat adatbázisunkban regisztráljuk, és amennyiben megfelelsz elvárásainknak, felvesszük Veled a kapcsolatot.