Sales Manager - Bo18 Hotel***Superior

Forrás: turizmus.com

 2022. február 21. 13:47

Főbb feladatok:

  • Támogatni az értékesítési igazgató munkáját a rövid és középtávú értékesítési stratégia kialakítása során
  • Kapcsolattartás az utazási irodákkal, corporate partnerekkel, OTA-partnerekkel
  • Csomagajánlatok készítése, promóciók kialakítása, szobaértékesítés
  • Statisztikák, kimutatások készítése
  • Corporate szerződések előkészítése
  • Kintlévőségek figyelése és kezelése
  • Vendégvélemények figyelése, megválaszolása
  • Rezervációs tevékenység ellenőrzése

Elvárások:

  • Szállodában, értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú releváns végzettség
  • Angol és magyar nyelvtudás szóban és írásban
  • Vendégközpontú magatartás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Lelkes, határozott, felelősségvállaló, türelmes jellem

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware szállodai rendszer ismerete
  • További idegen nyelv ismerete
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Egy olyan közösség, melyet nemcsak a vezetés, hanem a vendégek is nagyra becsülnek
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési és tanulási lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Jó csapat, kedves kollégák, barátságos vezetők

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1074 Budapest, Szövetség utca 33.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz