Szakács és reggeliztető szakács

Forrás: turizmus.com

 2021. május 11. 16:45

Szakácsot és reggeliztető szakácsot keresünk a Grand Hotel Esztergom csapatába!

A nyáron nyitó négycsillagos szálloda összesen 149 szobával rendelkezik majd, és a tervek szerint lesz egy 220 fős étterem, külső terasz, egy konferenciák és előadások megtartására alkalmas, 3 részre osztható, mintegy 350 négyzetméteres konferenciaterem, ezen felül 5 kisebb terem és egy wellnessrészleg is.

Főbb feladatok:

  • Ételek elkészítése a konyhafőnök utasításai szerint (a'la carte vendégek, szállóvendégek, bár vendégek részére)
  • Ételek minőségének biztosítása
  • Elkészített ételek tálalása
  • A gépek, berendezések előírásszerű kezelése, tisztán tartása
  • A sztenderdek és közegészségügyi előírások ismerete, azok maximális betartása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés, jó szervezőkészség, kiváló együttműködési készség
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • Megbízhatóság, pozitív hozzáállás
  • Vendégközpontú szemléletmód
  • Közvetlen, nyitott személyiség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Szállodában szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Egy barátságos, összetartó közösség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Támogató szakmai háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Gyönyörű munkahelyi környezet
  • Csapatépítő összejövetelek

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: Esztergom

Ha úgy érzed, hogy ez az csapat, ahová tartozni szeretnél, küldd a motivációs leveledet és az önéletrajzodat – bérigény megjelölésével – az alábbi e-mai-címre.