Szállodai értékesítő/Sales Manager

Forrás: turizmus.com

 2020. május 16. 17:00

Budapesti, II. kerületi szállodánkba szállodai értékesítőt/sales managert keresünk.

Főbb feladatok:

  • Versenytársfigyelés, konkurenciaelemzés, az aktuális piaci trendek követése, alkalmazása a mindennapi munkában
  • Turisztikai online értékesítési csatornák ismerete, kezelése
  • Hosszú távú kapcsolatok kiépítése utazási irodákkal, egyéb piaci partnerekkel
  • Kiváló prezentációs és tárgyalóképesség
  • Feltétel nélküli lojalitás a cégünkhöz, csapatunkhoz
  • Szoros együttműködés a szálloda részlegeivel
  • Saját partnerkör, több éves szállodai értékesítői tapasztalat előny

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, szállodai értékesítői tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás plusz egy idegen nyelv ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:
Hostware program kezelése.

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, változatos feladatok
  • Stabil céges háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Céges telefon + laptop
  • Egyedi juttatási csomag személyre és teljesítményre szabottan
  • Családias légkör

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz magyar és angol nyelven.