Szállodai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2021. január 20. 17:00

A tarcali, négycsillagos Gróf Degenfeld Kastélyszállóba szállodai recepcióst keresünk.

Főbb feladatok:

  • Vendégek érkeztetése, kijelentkeztetése és az ehhez tartozó adminisztrációs folyamatok elvégzése
  • Vendégekkel való folyamatos kommunikáció és kapcsolattartás
  • Számlázási folyamatok lebonyolítása
  • Vendégek színvonalas kiszolgálása
  • Egyéb adminisztrációs munka

Elvárások:

  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Angol nyelv középfokú ismerete, egyéb idegen nyelvek ismerete előnyt jelent
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készségek
  • Ápolt és magabiztos megjelenés
  • Szakmában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség biztosítunk
  • Megbecsülve és tisztelve érzed magad a munkahelyen
  • Versenyképes fizetéssel jutalmazunk
  • Havi bónuszokat biztosítunk: SZÉP-kártya és boreladási jutalék
  • Bejárási támogatással járulunk hozzá a munkába járásodhoz
  • Kedvezményes személyzeti étkezést biztosítunk
  • Családias környezetben, fiatal csapatban dolgozhatsz
  • Támogatunk és segítünk a fejlődésben

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Gróf Degenfeld Kastélyszálló****, Tarcal

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz