Szállodaigazgató

Forrás: turizmus.com

 2021. február 09. 14:20

A Hunguest Hotels Zrt, Magyarország egyik vezető szállodalánca nyugat– és közép-dunántúli régiójába keres új munkatársat.

Főbb feladatok:

  • A munkáltatói jogkör gyakorlójaként az általa vezetett szálloda működésének teljes körű összefogása, irányítása
  • A Társaság stratégiájának és tervfeladatainak szervezetre vonatkozó érvényesítése
  • A szervezet tevékenységével kapcsolatos célkitűző, koncepcióalkotó, tervezési, szervezési, irányítási, ellenőrzési és értékelési feladatok elvégzése
  • A feladatok megfogalmazása, rendszerezése és kiadása
  • A szervezet erőforrásaival (anyag és munkaerő) való megfelelő gazdálkodás
  • Munkakörök meghatározása, létszámnormák kialakítása, a szervezet érdekeltségi rendszerének kialakítása
  • Költségek ellenőrzése, folyamatos racionalizálása
  • A foglaltsági adatok, előrejelzések figyelemmel kísérése
  • Beszállítók felülvizsgálata, tendereztetése
  • Hiányzó sztenderdek és ellenőrzési rendszerek kialakítása, bevezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 5 éves szállodaigazgatói vagy szállodai operatív területen (vendéglátás vagy szálloda területen) szerzett vezetői tapasztalat
  • Angol/német felsőfokú nyelvtudás
  • Kiemelkedő és autentikus vezetői készségek
  • Üzleti és stratégiai gondolkodásmód
  • Kreativitás, dinamikus személyiség
  • Hostware és/vagy Flexys szállodai szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmailag sokszínű, komplex feladatkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, megbízható nagyvállalati háttér
  • Kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Nyugat- és Közép-Dunántúl

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz