Téged keresünk! Nyitott konyhai pozíciók a Ritz-Carlton, Budapest szállodában

Forrás: turizmus.com

 2021. július 08. 17:10

Csatlakozz Budapest egyik legkiemelkedőbb 5*-os luxus szállodájához! Légy részese egy kiváló, folyamatosan fejlődő nemzetközi csapatnak és a világ legnagyobb hotelláncának.

Jelentkezésed az alábbi pozíciókra várjuk azonnali kezdéssel:

  • Szakács
  • Demi Chef de Partie
  • Chef de Partie
  • Junior Sous Chef
  • Cukrász

Főbb feladatok:

  • Szakács pozíciók esetén az Ipanema Brazilian Grill éttermünk à la carte látványkonyháján, a főkonyhánkon, illetve a személyzeti étteremnek való ételkészítés
  • Cukrász pozíció esetén édességek, desszertek és pékáruk, VIP-vendégeknek való bekészítések előállítása
  • Konyhafőnökök munkájának támogatása
  • Konyhai higiénia és élelmiszer-biztonsági szabályok betartása
  • Egészségügyi és biztonsági feladatok betartása
  • Minőség fenntartása/fejlesztése

Elvárások:

  • Nyitottság és barátságos személyiség
  • Önállóság és szervezett munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Csapatjátékosság
  • 1-2 év hasonló munkakörben és környezetben szerzett tapasztalat
  • Szakácsok esetében pályakezdők jelentkezéseit is várjuk

Amit kínálunk:

  • 8 órás bejelentett munka
  • Műszakpótlékban való részesedés
  • Szervizdíjban való részesedés
  • Fizetett szabadság és betegszabadság
  • Munkaruha és annak tisztíttatása
  • Séfcipő vásárlásának támogatása
  • Műszak alatti étkezés biztosítása
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Cégen belüli nemzetközi transzferálási lehetőség
  • Cégen belüli dolgozói kedvezmények

Munkaidő: Napi 8 óra

Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Erzsébet tér 9-10.

Kérünk, angol vagy magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi e-mail-címre küldd el a betölteni kívánt pozíció megjelölésével: