Üzemeltetési vezető

Forrás: turizmus.com

 2022. július 25. 08:00

Gasztronómiai tapasztalattal rendelkező üzemeltetési vezetőt keresünk egy 30 szobás szálloda vezetésére egy népszerű osztrák síterületen, Stájerországban.

A szálloda kb. 70 férőhelyes étteremmel, szabadtéri terasszal és jól felszerelt konyhával rendelkezik. A szálloda közvetlenül a sífelvonónál található, télen a síelés miatt érkeznek a vendégek, tavasztól őszig pedig kiváló túraútvonalak várják a környéken az aktív pihenésre vágyókat.

Főbb feladatok:

  • A szálloda szakmai irányítása a tulajdonossal közösen kidolgozott költségvetés keretein belül
  • Személyzeti menedzsment
  • A vendégek szívélyes ellátása és segítségnyújtás minden területen
  • A karbantartási feladatok megszervezése és felügyelete

Elvárások:

  • Szakirányú iskolai végzettség és szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Jó német nyelvtudás
  • Szívélyes és nyitott házigazda

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés évente 14 alkalommal
  • Jól felszerelt lakás közvetlenül a szállodában
  • Kellemes munkahelyi légkör és egy nagyszerű csapat

Munkavégzés helye: Ausztria

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Életrajz, korábbi munkahelyi referenciák