Junior és Senior Travel Specialist, Érd

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 04. 10:00

Szeretnél tanulni, gyakorlatot szerezni a turizmusban? Velünk megépítheted a karriered alapjait. Gyere hozzánk Junior Travel Specialist-nek!

Te is elhivatott vagy az utazásszervezés iránt? Van már tapasztalatod kis csapat koordinálásban? Gyere hozzánk Senior Travel Specialist-nek, ha szeretsz magas fordulatszámon pörögni, újítani és építkezni a munkádban. Nálunk biztosan lesz lehetőséged saját ötleteidet is megvalósítani.

Főbb feladatok:
Olvasd el honlapunkon az alábbi linkeken:
JUNIOR: https://ardeleantours.com/hu/allas
SENIOR: https://ardeleantours.com/hu/allas2

Elvárások:
JUNIOR
• Befejezett főiskolai/egyetemi tanulmányok
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás elengedhetetlen a napi munkavégzéshez
• B kategóriás jogosítvány
• Szeress kommunikálni
• Jó, ha határozottnak tartod magad
• Az is előny, ha a kihívások inspirálnak
• Légy lendületes

SENIOR
• Minimum középfokú végzettség
• 3-4 év utazási irodai, beutaztatási tapasztalat
• Szakmai elhivatottság, vezetői attitűd
• Ügyfélközpontúság, kiváló kommunikációs képesség
• Felelős, önálló munkavégzési képesség
• Képesség a határidők tartására és betartatására
• Kiemelkedő szervezési készség
• Lendületes, proaktív hozzáállás

A pozíció elnyeréséhez előny:
• Román és/vagy egyéb nyelvismeret az angolon felül
• Turizmus/vendéglátás szakos végzettség
• Egyéni utazásszervezésben szerzett magabiztos tapasztalat

Amit kínálunk:
JUNIOR
• Bruttó 300 000 forintos kezdő havi alapbér (teljes munkaidőben)
• Szorgalmas, jó hangulatú, lendületes csapat
• Egyéni fejlődési lehetőség, saját ötletek megvalósítása
• A munkavégzéshez laptopot, okostelefon

SENIOR
• Bruttó 380 000 forintos kezdő havi alapbér
• Teljesítményarányos év végi prémium és egyéb juttatások
• Laptop, okostelefon

Munkaidő:
8 óra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Szakmai önéletrajz magyar és angol nyelven