Képesített repülőjegy-értékesítő

Forrás: turizmus.com

 2023. január 13. 16:00

Budapesti székhelyű, ki- és beutaztatással foglalkozó utazásszervező cég keres min. 3 éves szakmai tapasztalattal repülőjegy-értékesítőt.

Főbb feladatok:

  • A legjobb repülőjegy-ajánlatok és optimális kombinációk keresése
  • Repülőjegyek és egyéb dokumentumok pontos és határidőn belüli kiállítása
  • Módosítások kezelése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a légitársaságokkal (számlázás és fizetés előkészítése), adminisztráció

Elvárások:

  • Szakirányú képzettség
  • Min. 3 év releváns tapasztalat
  • Repülőjegy-foglalási rendszerek ismerete
  • Jegyek kiállításában, átfoglalásában/újrakiadásában szerzett tapasztalat
  • Jártasság a viteldíj, adók, díjak és illetékek számításában
  • Tapasztalat a viteldíj- és adó-visszatérítések feldolgozásában
  • Középszintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontosság, önálló, hatékony munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontúság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Duna-parti iroda
  • Elegáns munkakörnyezet
  • Laptop és mobiltelefon

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar és angol önéletrajz