Éttermi igazgató, Hilton Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. május 07. 19:00

Igazán emblematikus helyen szeretnél dolgozni?
Csatlakozz hozzánk a főváros szimbólumának számító Budai Vár történelmi környezetében, a Hilton Budapest csapatához!

A Hilton Budapest ÉTTERMI IGAZGATÓ munkatársat keres.

A legfontosabb feladatok:
 A szálloda valamennyi vendéglátó értékesítő részlegének irányítása.
 A teljes szállodai F&B vendégközpontú, magas színvonalú, profitorientált és költséghatékony
üzemeltetése az árbevételi és gazdálkodási célkitűzéseknek megfelelően.
 Gazdálkodás az emberi erőforrásokkal, valamint a tárgyi- és üzemelési eszközökkel.
 Együttműködés a szállodai részlegvezetőkkel.
 A terület folyamatos megújítása az aktuális gasztronómiai trendek, a Hilton standardok, a Danubius üzemeltetési előírások és a vendégigények alapján.

Elvárásaink:
 felsőfokú szakirányú végzettség
 tárgyalási szintű nyelvtudás angol nyelven
 szállodai vendéglátó üzemeltetésben szerzett munkatapasztalat
 minimum 2 év vezetői gyakorlat
 ambiciózus, magas fokú motiváltság, nyitottság
 stratégiai szemléletmód
 jó kommunikációs és tárgyalási készség

Előnyt jelent:
 német nyelvtudás
 ötcsillagos szállodában szerzett gyakorlat
 nemzetközi tapasztalat

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:
 Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
 Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
 Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
 Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
 Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
 Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
 Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
 Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar/angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2017. május 15-ig az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:
Horváth Krisztina – humánpolitikai vezető

(x)