Hunter Értékesítő, Sixt rent a car - Wallis Autókölcsönző Kft

 2014. február 03. 12:18

A Sixt Magyarország a német Sixt AG franchise partnereként a legmagasabb minőségi elvárásoknak is megfelelő autókölcsönző szolgáltatást nyújt ügyfelei számára Magyarországon.

A cég budapesti irodájába keres értékesítő munkatársat.

VÁLLALAT (Munkáltató): Sixt rent a car - Wallis Autókölcsönző Kft

MUNKAKÖR (Pozíció): Hunter Értékesítő

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉVEL KAPCSOLATOS KÖVETELMÉNYEK:
-          Felsőfokú, kereskedelmi előnyben
-           „hunter" értékesítési tapasztalat (B2B) előny
-          Szolgáltatás területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
-          Autóiparban szerzett tapasztalat előny
-          Kiváló angol nyelvtudás min. középfokú nyelvvizsgával (mindennapos aktív használat szükséges)
-          Microsoft Windows magas fokú ismerete
-          „B" kategóriás vezetői engedély megléte
-          Teljesítmény orientáció, meggyőző képesség, rámenősség, kiváló kommunikációs készség, profit orientáció, nagyfokú önállóság, proaktív szemlélet, ügyfélközpontúság, üzleti megjelenés, dinamizmus, megbízhatóság, problémamegoldó és szervezői készség, kiváló stressz tűrő képesség, elhivatottság

TEVÉKENYSÉGE / FELADATAI:
-          Új ügyfelek akvirálása, a cég teljes szolgáltatási portfoliójára vonatkozó értékesítés
-          Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása, igények kiszolgálása
-          A cégvezetés, tulajdonos által meghatározott konkrét értékesítési célok elérése
-          Napi tárgyalások megszervezése, tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés előkészítése

KEZDÉS KONKRÉT IDŐPONTJA: azonnal

BÉREZÉS: Fix + jutalék (a próbaidő után)

JELENTKEZÉS MÓDJA: Fényképes önéletrajzzal + motivációs levéllel a következő e-mail címen: job@sixt.hu, tárgyban SALES megjelöléssel. Kérjük a motivációs levélben az értékesítés területén elért eredmények rövid prezentálását, referenciák megjelölését, illetve az elvárt min. nettó fizetési igény megjelölését. Hiányosan beadott jelentkezéseket nem áll módunkban befogadni!