Kongresszusszervező

Forrás: turizmus.com

 2021. december 02. 09:54

Kongresszusszervező munkakörbe keresünk olyan motivált, energikus és proaktív kollégát, akinek legalább 5 éves munkatapasztalata van tudományos kongresszusok szervezésében.

Főbb feladatok:

  • Kongresszusi pályázatok készítése
  • Költségvetés kezelése
  • Kongresszusi regisztrációk és absztraktok kezelése online rendszerben
  • Kongresszushoz kötődő szakmai kiállítás szervezése és lebonyolítása
  • A rendezvény pénzügyi zárása
  • Teljes körű kapcsolattartás az ügyfelekkel

A munkakör betöltéséhez szükséges képzettség:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma és min. 5 év szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete
  • Megbízható számítógépes felhasználói ismeretek

A munkakör ellátásához szükséges személyi tulajdonságok:

  • Alkalmasság gyors, precíz, határidőre történő önálló munkavégzésre
  • Üzleti érzék, magas szintű tárgyalási képesség
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség, ügyfélorientáltság, proaktivitás
  • Terhelhetőség, jó stressztűrő képesség, feladatorientáltság
  • Alkalmasság csapatban történő együttműködésre

Amit kínálunk:

  • Sokszínű rendezvények
  • Változatos ügyfélkör
  • Profi csapat
  • Jó hangulatú munkahelyi környezet
  • Megbízható, tőkeerős nemzetközi céges háttér
  • Központi elhelyezkedésű iroda
  • Versenyképes fizetés teljesítményarányos bónusszal

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail-címen.