Reputation Manager Assistant

Forrás: turizmus.com

 2021. március 01. 16:00

Biztos állást keresel, ahol fejlődésed biztosított, és támogató csapat vár? Esetleg tanulmányaid mellett keresel részmunkaidős, flexibilis lehetőséget? Légy Everguest-csapattag!

Főbb feladatok:

  • Vendégvélemények elemzése, adatok kinyerése, megfelelő következtetések levonása
  • Auditok összeállításában való részvétel
  • Vendégvélemények udvarias és szakszerű megválaszolása
  • Reputation Manager támogatása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel turizmus-vendéglátásban, vagy felsőfokú tanulmányaidat folytatod
  • Legalább fél év tapasztalattal rendelkezel szállodai recepciósként
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul, szóban és írásban
  • Választékosan, az aktuálisan elvárt stílushoz igazodva fogalmazol angolul és magyarul is
  • Alapos vagy és precíz, nem riasztanak meg a hosszú adatsorok
  • Proaktív vagy és lelkes
  • Nyitott vagy új ismeretek elsajátítására

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Kezeltél már vendégvéleményeket
  • Volt alkalmad rendszeresen kommunikálni a szálloda vendégeivel
  • Az angol mellett beszélsz más idegen nyelvet is

Amit kínálunk:

  • Felkészült és támogató csapat áll mögötted, akiktől sokat tanulhatsz a szakmáról
  • Mi valóban adunk a véleményedre és a tapasztalatodra
  • Versenyképes juttatást kínálunk
  • Rugalmas beosztásban, home office-ban dolgozhatsz (a járványhelyzet után is)
  • Hosszú távú munkalehetőség vár, széles perspektívákkal

Munkaidő: Részmunkaidő

Munkavégzés helye: Home office

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, várjuk angol nyelvű CV-det bérigény megjelölésével, valamint motivációs leveledet az alábbi e-mail-címre: