Conference and Event Sales Manager, Hilton Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. november 15. 11:35

A HILTON BUDAPEST Conference and Event Sales Managert keres.

Igazán emblematikus helyen szeretnél dolgozni? Csatlakozz hozzánk a főváros szimbólumának számító Budai Vár történelmi környezetében, a Hilton Budapest csapatához!

Főbb feladatok:

  • Szálloda szolgáltatásainak értékesítése
  • Konferencia és rendezvény lekérések kezelése az árajánlattól a szerződéskötésig a vállalati szintű bevételmaximalizálás szem előtt tartásával
  • Új üzleti partnerek felkutatása, folyamatos kapcsolattartás a szerződött partnerekkel, az adatbázis karbantartása
  • A szálloda bemutatásának megszervezése és lebonyolítása ügyfelek számára
  • Részvétel hazai és külföldi értékesítési utakon, turisztikai kiállításokon

Az ideális jelölt:

  • 4 vagy 5 csillagos szállodai értékesítési tapasztalattal rendelkezik
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik
  • Szakirányú végzettséggel rendelkezik
  • Rugalmas
  • Pontos, megbízható, önálló, gyors munkavégzésű
  • Kifogástalan a megjelenése
  • Tárgyalóképes angol nyelvismerettel rendelkezik

Mit ajánlunk munkatársainknak?

  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
  • Ünnepi, közösségi rendezvényeket és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
  • Az öngondoskodás segítését cafeteria rendszer formájában.
  • Ingyenes főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
  • Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail címen lehet:

Márkus Csaba
csaba.markus@hilton.com

LÁTOGASS EL A DANUBIUS KARRIER OLDALÁRA IS!