Corporate Sales Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. június 27. 15:07

A Zeina Hotels bővülő értékesítési csapatába keres Corporate Sales Managert a Continental Hotel Budapest, a Prestige Hotel Budapest és a Boutique Hotel Budapest képviseletére

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás és -fejlesztés a meglévő partnerekkel
  • Új, potenciális ügyfelek felkutatása és szerződtetése
  • Éves corporate szerződések és RFP-k készítése
  • Corporate ügyfelek rendezvényeink kezelése (ajánlatkészítés és rendezvény-előkészítés)
  • Házbejárások tartása, ügyfelek látogatása
  • Riportok készítése és elemzése

Elvárások:

  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban
  • Felsőfokú végzettség
  • Proaktív és professzionális hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, nyitott személyiség
  • Vendég- és ügyfélközpontú gondolkodás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Tapasztalat corporate szegmensben
  • Kiépített kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Prémium munkakörnyezet
  • Stabil tulajdonosi háttért és hosszútávú munkalehetőség
  • Támogató és összetartó kollektíva
  • Kedvezményes szállásfoglalás partnerszállodáinkban

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: erzsébetvárosi Continental Hotel Budapest