Doorman/Kocsirendező, InterContinental Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. június 12. 16:39

Az InterContinental Budapest a Bell Desk részlegre keres munkatársat Kocsirendező (Doorman) munkakörbe.

FELADATOK:
  • Üdvözli a vendégeket a főbejáratnál, figyelmet fordítva a visszatérő a törzsvendégekre.
  • A bejáratot és környékét tisztán és rendben tartja
  • Biztosítja a kocsifeljáró akadálytalan használatát
  • Felügyeli a gépjárműforgalmat
  • Ügyel a hall rendjére és tisztaságára
  • Segítséget nyújt a vendégek részére taxival, vagy egyéb járművel történő érkezésük, vagy távozásuk esetében
  • Ismeri és ajánlja a szálloda szolgáltatásait
  • Ismeri a teendőket vészhelyzet esetén

ELVÁRÁSOK:
  • Középfokú végzettség
  • Szállodában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Alapfokú angol nyelvtudás (kommunikáció a vendégekkel)
  • Pontos, megbízható, gyors munkavégzés

LEHETŐSÉG:
  • biztos háttér
  • kiszámítható munkarend (heti 40 óra)
  • versenyképes bér
  • jelentős juttatási rendszer (étkezési lehetőség, cafeteria, dolgozói kedvezmények)

Érdeklődés esetén várjuk a fényképes önéletrajzokat az alábbi email címre:

(X)