Éttermi igazgató

Forrás: turizmus.com

 2022. március 08. 14:18

A Margitszigeten található négycsillagos Ensana Thermal Margitsziget Health Spa Hotel, illetve Ensana Grand Margitsziget Health Spa Hotel F&B egységeinek élére klaszter éttermi igazgatót keres!

Főbb feladatok:

  • Irányítja, koordinálja és ellenőrzi a szálloda vendéglátó részlegeinek (éttermi értékesítőhelyek, kiszolgáló egységek, éttermi gondnokság) üzemelését, felügyeli azok gazdálkodását.
  • Felelős a terület vendégközpontú üzemeltetéséért és a profitorientált és költséghatékony gazdálkodásért.
  • Felelős a gépek és berendezések szakszerű használatáért, a higiénés (HACCP), munka- és tűzvédelmi előírások betartásáért és betartatásáért.
  • Ellátja a terület munkaerő gazdálkodási és csapat vezetési feladatait. (pl. munkaerő kiválasztás, betanítás, elvárások megfogalmazása, teljesítményértékelés és visszajelzés, költséggazdálkodás stb).
  • Meghatározza a területe üzemelésével összefüggő valamennyi munkafolyamat rendjét (pl. nyitvatartási idő, műszakbeosztások stb.)

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év vendéglátóipari tapasztalat
  • Minimum 3 év vezetői tapasztalat szállodai F&B területen
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Vendégközpontú szemlélet

Amit kínálunk:

  • Az alapbéren kívül kimagasló cafeteriarendszerünk van
  • Munkádat éves prémiummal honoráljuk
  • Szakmai tréningeket szervezünk, támogatjuk az önképzést
  • Sokszínű céges rendezvényeken vehetsz részt
  • A Danubius munkatársi kedvezményekkel pedig családtagjaiddal és barátaiddal kedvezményes áron tudsz megszállni a Danubius és Ensana szállodáinkban

Munkaidő: heti 40 óra

Munkavégzés helye: Budapest, Margitsziget

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz