Éttermi manager, Hotel Azúr, Siófok

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 15. 15:51

Turizmus, vendéglátás, idegenforgalom… A siófoki Hotel Azúr, ezen iparág egyik prominens szereplője, keresi azt a jövőbeni kollégát, aki ÉTTERMI MANAGER munkakörben szeretne elhelyezkedni.

Főbb feladatok:

  • A hotel 5 F&B-outletjének napi szintű üzemeltetése – „Vezess példával” elvnek megfelelően
  • Rendezvények lebonyolításában aktív részvétel
  • Nagy létszámú személyzet racionális koordinációja az üzletmenetnek megfelelően, pozitív légkör megteremtése
  • Készletmozgatások, adminisztrációk folyamatos és szigorú ellenőrzése
  • Folyamatos jelenlét a szervizben, intenzív vendégkapcsolat-tartás és szerviz monitorozása
  • Előirányzott büdzsének megfelelő gazdálkodás, az előirányzott bevételek elérése/bevételek mindenkori maximalizálása

Elvárások:

  • Szállodai F&B-területen szerzett sokrétű tapasztalat 4-5*-os házakban
  • Külföldi munkatapasztalat (vagy nemzetközi láncnál szerzett)
  • Pozitív attitűd
  • Angol és/vagy német nyelv társalgási szintű ismerete
  • Kiemelkedően vendégközpontú gondolkodás
  • Tulajdonosi szemlélet
  • Kellő rugalmasság a munkaidő-beosztás terén, terhelhetőség
  • Magabiztos, üzletorientált és innovatív személyiség
  • Az „új iskola” ismerete és bátor alkalmazása

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség az ország egyik legnagyobb és legszínesebb F&B-kínálatú házában
  • Támogató kollégák és vezetők körében eltöltött idő.
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Egy stabil és megbízható munkahely.