Éttermi supervisor

Forrás: turizmus.com

 2022. március 02. 17:56

A Mellow Mood Hotels cégcsoporthoz tartozó, hamarosan nyitó, 7. kerületi szállodánk lelkes és lendületes csapatába Éttermi supervisor munkatársat keresünk.

Főbb feladatok:

  • Az éttermi dolgozók irányítása, tréningezése, heti munkaidejük beosztása
  • A reggelihez szükséges alapanyagok megrendelése, átvétele
  • A reggeli minőségének és választékának ellenőrzése
  • Vendégproblémák kezelése
  • F&B-szabályok és sztenderdek betartása és betartatása
  • Fogyó- és tárgyi eszközök nyilvántartása, leltározása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Szállodai tapasztalat
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Igényesség, részletekre figyelés
  • Jó szervezőkészség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware rendszer és még egy idegen nyelv ismerete előny!

Amit kínálunk:

  • Bejelentett állás
  • Versenyképes bérezés
  • Személyzeti étkezés
  • Kiváló légkör egy lendületes csapatban
  • Dolgozói kedvezmények

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Mellow Mood Hotels