Executive Housekeeper - Párisi Udvar Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2022. június 30. 13:30

Főbb feladatok:

  • A szálloda éves tervében meghatározott célok, eredmények, bevétel maximalizálása
  • Housekeeping részleg munkájának irányítása, szervezése és ellenőrzése
  • Különféle takarítási munkák tervezése, ellenőrzése
  • A szolgáltatás minőségének folyamatos ellenőrzése és fejlesztése a vendégelégedettség növelése/maximalizálása érdekében.
  • Kapcsolattartás a részlegekkel és részlegvezetőkkel
  • Képzési és betanítási folyamatok szervezése
  • Költségkeret gazdaságos felhasználása
  • Felelős a szállodai szobai gépek és berendezések rendszeres ellenőrzéséért és biztonságos üzemeltetési feltételek biztosításáért
  • Leltárok és nyilvántartások pontos vezetése
  • Beszerzési folyamatokban való részvétel
  • Minibár kezelése
  • A vendégszobák és a közösségi területek tisztaságának és állapotának ellenőrzése, a szükséges higiéniai előírások betartatása
  • Együttműködés külső cégekkel és beszállítókkal

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Vendégközpontú hozzáállás
  • Precíz munkavégzés
  • Önállóság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • 4-5 csillagos szállodában, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • OPERA PMS ismerete

Amit kínálunk:

  • 50%-os kedvezmény a Párisi Passage Café & Brasserie-ben
  • Hyatt szállodaláncon belüli nemzetközi szálláskedvezmények
  • Ingyenes munkahelyi étkezés

Munkavégzés helye: Párisi Udvar Hotel Budapest Part of The Unbound Collection by Hyatt

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését önéletrajzát az alábbi e-mail-címre: