Front Office Supervisor

Forrás: turizmus.com

 -1. november 30. 00:00

Az ibis Styles Budapest Airport Front Office Supervisor munkatársát keresi talpraesett, csapatjátékos kolléga személyében!

Főbb feladatok:

  • FOM iránymutatása mentén ellenőrzi Front Office részleg munkáját az általános és napi működésben egyaránt
  • Csapatrészeként önálló műszakot ad
  • Biztosítja, hogy a vendégek színvonalas kiszolgálásban részesüljenek az itt tartózkodásuk során
  • Kapcsolattartás a szálloda más részlegeivel (Housekeeping, Műszak, Sales)

Elvárások:

  • Vendégközpontúság, kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Lelkes hozzáállás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Csapatvezetésben való jártasság
  • Többműszakos munkarend vállalása

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Operarendszer ismerete
  • Felsőfokú szakirányú végzettség előny, de nem feltétel
  • Magabiztos angol nyelvtudás (egyéb idegen nyelv ismerete előny)

Amit kínálunk:

  • Változatos munka
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Útiköltség-térítés (BKV, gépjármű, MÁV)
  • 100%-ban bejelentett munkahely
  • Munkatárskedvezmények az Accor szállodacsoport társszállodáiban
  • Munkaruha

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: ibis Styles Budapest Airport

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű önéletrajz