Group Sales Executive

Forrás: turizmus.com

 2022. február 08. 15:00

Tavaly májusban nyílt szállodánk a Keleti Pályaudvarnál helyezkedik el, 312 szobával. Ha szeretnél egy fiatalos, lendületes csapat tagja lenni, szereted a szállodaipart és jobban megismernéd mi zajlik a recepción túl, várjuk jelentkezésed! Legyél sikereink része!

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás új és meglévő nemzetközi és magyar ügyfeleinkkel
  • Bejövő ajánlatkérések kezelése, kiküldése, follow up, szerződések előkészítés, foglalások bevitele, diszpozíciók készítése
  • Aktív kapcsolattartás a társrészlegekkel
  • Szállodai háznézések bonyolítása, rendezvényeken történő részvétel, reprezentáció

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Értékesítés területén szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Proaktív és professzionális hozzáállás
  • Microsoft Office (World, Excel, PPT) magabiztos ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • "Opera" szállodai szoftver ismerete
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet, jó csapat, stabil nemzetközi háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Kedvezményes dolgozói árak a szállodalánc szállodáiban
  • Személyzeti étkezés
  • Karácsonyi bónusz
  • Nemzetközi karrier lehetőség
  • Sokoldalú képzések
  • Helyi közlekedési bérlettámogatás

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Motivációs leveleket és önéletrajzokat várjuk bérigénnyel