Hotel Operations Manager/Hotel Manager, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. december 07. 11:00

Budapest legnagyobb diákhotelének, a 420 szobás Dean’s College Hotelnek a csapatát fogod vezetni.

Hotel operations managerként a te feladatod lesz a háromcsillagos diákhotel vezetése. Olyan személyt keresünk, akinek van hasonló munkakörben szerzett tapasztalata, illetve erős, magabiztos angol nyelvtudással bír.

Főbb feladatok:

  • Megtervezi és végrehajtja a vállalat üzleti tervét, ellenőrzi a költségvetésnek megfelelő működést.
  • Felügyeli a kiadásokat és a pénzügyi tranzakciókat.
  • Napi szinten ellenőrzi az épületet és annak állapotát, gondoskodik a hibák gyors és megfelelő javíttatásáról.
  • Javaslatokat tesz a hatékonyság növelésére.
  • A ház üzemeltetésének általános felügyelete, irányítása és fenntartása.
  • Pénzügyi feladatok

Elvárások:

  • Folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás (egyéb nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Kiváló adminisztrációs és szervezési képesség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat minimum 5-15 fős csapat vezetésében és fejlesztésében
  • Felsőfokú végzettség

Munkaidő:
40 óra/hét

Munkavégzés helye:
Budapest, IX. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz