Hotel Sales Manager

Forrás: turizmus.com

 2020. augusztus 04. 14:07

Az Accent Hotels legújabb, központi fekvésű, négycsillagos, 49 szobás budapesti szállodájába munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Te alakítod ki a szálloda ár- és értékesítési stratégiáját
  • Figyeled a keresletet, ennek megfelelően kezeled az árakat és foglalásokat
  • Értékesíted a szállodát online és offline felületeken
  • Riportokat készítesz és elemzel
  • Részt veszel a szálloda éves üzleti tervének kidolgozásában

Elvárások:

  • Fontos, hogy legyen 2-3 év szállodaértékesítésben szerzett tapasztalatod
  • Beszélj és írj folyékonyan és helyesen angolul
  • Használd magabiztosan a MS Office programokat
  • Légy nyitott, ne félj változni, tanulni és fejlődni
  • Legyél önálló, jól szervezett és precíz

Amit kínálunk:

  • Lehetőséget egy profi háttérrel rendelkező szálloda működésébe való betekintésre
  • Kivételes tanulási lehetőséget
  • Fiatalos, lendületes csapatot, ahol bátran fordulhatsz kollégáidhoz segítségért
  • Rugalmas, tervezhető munkarendet sokszínű és változatos feladatokkal

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz