Housekeeping Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. február 11. 15:45

Tavasszal nyíló 5*-os balatonfüredi szálloda Housekeeping Manager munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Pre-opening időszakban a részleg új dolgozóinak felvétele, betanítása
  • Szobalányok munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Minibárfogyások ellenőrzése, nyilvántartása, terhelések elvégzése
  • Reggeli beosztás készítése, adminisztratív feladatok ellátása
  • Közös területek és szobák folyamatos ellenőrzése
  • VIP-bekészítések intézése
  • Textília kezelése

Elvárások:

  • Minimum 2 év Housekeeping területen szerzett tapasztalat, legalább 4˙-os szállodában
  • Kitartó, teherbíró személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szakirányú végzettség
  • Hostware szállodai szoftver ismerete
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelt fizetés & bónusz lehetőségek
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Igényes, jól felszerelt, modern munkakörnyezet
  • Melegétkezés biztosítása
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Üdülési lehetőség partnerszállodáinkban

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Balatonfüred

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz és motivációs levél

Jelentkezni az alábbi e-mail-címen lehet:

Balatonfüred