Housekeeping-vezető, Szakács

Forrás: turizmus.com

 2022. február 08. 17:45

A Balaton északi partján található 4 csillagos wellness szállodánkba keresünk gyakorlott Housekeeping-vezetőt, illetve szakács kollégát.

Főbb feladatok:

HK-vezető esetében:
  • A szobalányok munkájának a szervezése, irányítása-ellenőrzése, szálloda szobáinak és közös tereinek tisztán tartása. HK által használt anyagok és eszközök beszerzése és pótlása. Kapcsolat tartás a részlegvezetőkkel.
  • Hostware szállodai program napi szintű biztos kezelése, havi leltárak elkészítése.
Szakács esetében:
  • Önálló precíz munkavégzés,
  • Ismeri a magyar és a nemzetközi konyhai trendeket
  • A munkafolyamatokat a séf irányvonalának megfelelően végzi

Elvárások:

  • A leendő HK-vezetőnk ezen a területen 3-5 éves tapasztalattal rendelkezzen.
  • Szakács esetében min. 3 éves gyakorlat à la carte étteremben vagy szállodában.
  • Mindkét esetben elvárás a legalább középfokú végzettség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • HK-vezetőnél angol nyelvismeret, felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Személyzeti étkezés
  • Munkaruha
  • Jó munkahelyi légkör

Munkaidő: Teljes munkaidő, éves állás

Munkavégzés helye: Balaton északi part

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Motivációs levél
  • Önéletrajz