Kontroller

Forrás: turizmus.com

 2021. február 08. 16:43

Feladatok:

  • A cégcsoporthoz tartozó szállodák és vendéglátóegységek pénzügyi adminisztrációja
  • Havi jelentések, eredményprognózisok elkészítése, és riportolás management és tulajdonos részére
  • Pontos és teljes jelentések készítése az osztályok munkájáról: cash flow, mérleg, Profit & Lost, egyéb napi, heti és havi jelentések
  • A készletellenőrzési rendszer létrehozása és beállítása
  • Havi terv-tény adatok visszamérése, prezentálása
  • Éves pénzügyi terv összeállítása
  • Folyamatos együttműködés, egyeztetés a cég vezetőivel, számviteli és egyéb szakmai területekkel
  • Statisztikai adatszolgáltatások

Elvárások:

  • Minimum középfokú számviteli végzettség és számviteli területen szerzett szakmai tapasztalat, analitikus gondolkodás
  • Legalább egyéves tapasztalattal a szállodai számvitel és az irányítási kapacitás területén
  • MS Word, Excel magas szintű felhasználói ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség, kommunikációs és együttműködési készség

Előny:

  • Hostware ismerete
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, nemzetközi munkakörnyezet