Konyhafőnök, Thermal Hotel Visegrád

Forrás: turizmus.com

 2019. május 08. 16:00

A Thermal Hotel Visegrád****superior szálloda munkatársat keres konyhafőnök munkakörbe.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • 10 éves releváns szakmai tapasztalat, ebből legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • minimum középfokú szakirányú vagy felsőfokú végzettség
  • pontos, megbízható, csapatmunkát elősegítő munkavégzés
  • határozott fellépés, jó kommunikációs- és szervezőkészség
  • kreativitás, rugalmasság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Feladatok:

  • a szálloda konyha és cukrászat részlegének kifogástalan operatív működtetése és koordinálása, a színvonalas munkavégzés biztosítása
  • minőségi ételek készítése, az étlapok és menük megírása a szálloda összes vendéglátó egysége részére
  • a területen felmerülő költségekkel gazdálkodás, a tervszámok betartása
  • a beszerzések időbeni ütemezése, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • a humán erőforrással való tervezés és gazdálkodás, a konyha területén dolgozók munkabeosztásának és a szabadságok ütemezésének elkészítése
  • felelősséggel tartozik beosztottaiért, adott stratégiák, célok teljesítéséért, szakmai irányelvek maradéktalan betartásáért.

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívásokkal teli és felelősségteljes munkakör
  • korrekt, versenyképes bérezés, valamint utazási hozzájárulás
  • stabil, hosszú távú munkahely és fiatalos csapat nívós környezetben

Kérjük jelentkezését fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével 2019. május 20-ig küldje meg az alábbi e-mail címre: