Marketing & Social Media Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. február 06. 10:00

A Continental Group legújabb szállodájába, az Esztergom belvárosában található Grand Hotel Esztergom csapatába keresünk Marketing & Social Media Managert!

A négycsillagos szálloda összesen 149 szobával, egy 220 fős étteremmel, külső terasszal, egy konferenciák és előadások megtartására alkalmas, mintegy 370 fős nagyteremmel, 5 kisebb teremmel és egy wellness-részleggel is rendelkezik.

Főbb feladatok:

  • Sales és F&B a promóciók kidolgozásában és megvalósításában közreműködés
  • Social media tartalomgyártás, influencer együttműködések menedzselése
  • Online marketing ügynökséggel, grafikussal és egyéb külső partnerekkel közös munka
  • Weboldalak folyamatos aktualizálása
  • Kreatív tartalmak tervezése és szövegírása
  • Fotózások szervezése és lebonyolítása
  • Print és online megjelenések koordinációja és adminisztrációja
  • Szállodai rendezvények előkészítésében és lebonyolításában való aktív részvétel

Elvárások:

  • Minimum 2-3 év szakmai tapasztalat marketing területen
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Proaktív, dinamikus, önálló, felelősségteljes munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelv ismerete

Mi vár Rád a CG csapatban?

  • Egy barátságos, összetartó közösség
  • Szakmában versenyképes juttatási csomag
  • Támogató szakmai háttér
  • Részben budapesti munkavégzési, illetve home office lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Gyönyörű munkahelyi környezet

Munkaidő: 8 óra

Várjuk a motivációs leveled és szakmai fényképes önéletrajzod, bérigény-megjelöléssel az alábbi e-mail-címre: