Marketingmunkatárs részmunkaidőben

Forrás: turizmus.com

 2022. február 10. 15:38

A balatonfüredi Hotel Golden Lake Resort Superior**** marketingmunkatársat keres részmunkaidőben, heti 20 órában.

Főbb feladatok:

  • Szálloda online és offline megjelenései, kampányai
  • Online sales kapcsolattartás a partnerekkel
  • Árak és versenytársak elemzése
  • Channel Manager használata
  • Social media tartalomgyártás, közzététel Facebookon és az Instagramon
  • Weboldal-karbantartás, csomagfeltöltés
  • Kreatív anyagok készítése a posztokhoz, képszerkesztés
  • Marketing- és brandalapú együttműködések megkötése és nyomon követése
  • Szoros együttműködés a recepcióval és az egyéni értékesítéssel

Elvárások:

  • Többéves, ezen a területen szállodában eltöltött gyakorlat
  • Hostware program ismerete
  • Angol nyelv felsőfokú, német nyelv középfokú ismerete, illetve min. középfokú iskolai végzettség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Felsőfokú végzettség marketingterületen
  • további nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Egész éves állás, határozatlan idejű szerződéssel
  • Személyzeti étkezés
  • Munkába járás költségtérítése
  • Kellemes munkahelyi légkör

Munkaidő: Teljes munkaidő, éves állás

Munkavégzés helye: Balatonfüred

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Motivációs levél
  • Önéletrajz