MICE Sales Representative, Novotel Budapest Centrum

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 24. 16:45

A Novotel Budapest Centrum szálloda MICE Sales Representative munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Szállás és bankettszolgáltatások értékesítése a MICE-szegmensben
  • MICE-csoportok nyomon követése, adminisztrációja
  • Ügyfélkapcsolatok aktív kezelése
  • Új partnerek felkutatása
  • Kiváló kapcsolatok kialakítása és fenntartása a hazai és nemzetközi partnerekkel

Elvárások:

  • Vendégek iránti szenvedély
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Nyitott, dinamikus, rugalmas személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Hatékony időgazdálkodás
  • Kifogástalan megjelenés
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 1 év szakmai tapasztalat Sales/Banquet/F&B területen
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • MS Office és Opera alkalmazások magabiztos használata

Amit kínálunk:

  • Professzionális csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Színes, változatos munka vidám és kellemes környezetben

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Jelentkezni karrieroldalunkon keresztül lehetséges, regisztrációt követően az elérhetőségi adatok megadásával, önéletrajz feltöltésével: https://karrier.accor.hu/allas/mice-sales-representative-748