Műszaki igazgatóhelyettes - Matild Palace

Forrás: turizmus.com

 2022. február 08. 17:07

Matild Palace, a Luxury Collection Hotel, Budapest MŰSZAKI IGAZGATÓHELYETTEST keres.

A Marriott hotelek Luxury Collection portfóliójának tagja, a Matild Palace új értelmet ad az elegancia fogalmának. A budapesti látkép egyik legmeghatározóbb épületében lévő hotel terei egyediek és összetéveszthetetlenek: a magyar örökség az épület minden szegletében jelen van, és a főbejáraton belépve rögtön megragadja a tekintetet.

A Matild palota a századfordulón, 1902-ben épült Giergl Kálmán és Korb Flóris tervei alapján, Szász–Coburg–Koháry Klotild Mária főhercegné támogatásával. A főhercegné ikerpalotákat álmodott meg a városi társasági élet központjaként, amelyek kecses hölgyek képét idézve fogadják a hídra lépőket. A tervek elkészítésére két híres építészt kért fel, akiknek többek között a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem központi épületét és a New York-palotát köszönhetjük. Korb és Giergl két angol barokk palotát képzelt el, amelyek az utca két oldalán az épülő híd kapujaként szolgálnának.

A neobarokk palota felkerült az UNESCO világörökségi listájára, és 1977 óta védett műemléknek minősül. Magával ragadó szépségét egyedülálló díszkivilágítás emeli ki, amelyet a neves Maurice Brill Lightning Design (MBLD) cég tervezett. A világítás koncepciója a kecses palota építészeti karakterét, felfedezését és titokzatosságát tükröző vizuális utazás volt.

A pozíció összefoglalása:

  • Figyelemmel kíséri a szálloda rendszerinek a működését
  • Összefogja a műszaki csapat munkáját
  • Felügyeli a szálloda karbantartási programját, intézi, ellenőrzi a külső karbantartók munkáit
  • Teendőket egyezteti a Műszaki Igazgatóval
  • Reagál a vendégek, hotel területeinek kéréseire
  • Követi a fogyó eszköz készleteket és azokat utánrendeli

Az ideális jelölt:

  • Hasonló pozícióban, szállodában eltöltött minimum 2-3 év tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kedves és jól kommunikáló, udvarias, vendégközpontú személyiség
  • Maximális ápoltság és higiénia
  • Önálló, precíz, igényes munkavégzés
  • Megbízható és csapatjátékos személyiség
  • Rugalmas, proaktív hozzáállás

Egyéb juttatások:

  • Szakmailag felkészült és emberközpontú vezetés
  • Igényes, kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag
    • Prémium fizetés
    • Ingyenes személyzeti étkezés
    • 13. havi fizetés
    • Dolgozói kedvezmények (Marriott szállodákban, AYCM tagság lehetősége)
  • Tréningek, képzések

Jelentkezni az alábbi e-mail-címen lehet:

· Szakmailag felkészült és emberközpontú vezetés

· Igényes, kellemes munkakörnyezet

· Hosszútávú, biztos munkalehetőség

· Kiemelkedő juttatási csomag