Műszaki vezető

Forrás: turizmus.com

 2023. január 06. 10:00

Főbb feladatok:

  • A műszaki részleg munkájának irányítása, feladatok kiosztása, beosztás készítése
  • A szálloda folyamatos és zavartalan működésének műszaki biztosítása
  • Napi, heti, havi karbantartáshoz kapcsolódó ellenőrzések elvégzése, dokumentálása
  • Szállodai berendezések biztonságos működésének felügyelete és biztosítása
  • Külső cégekkel való kapcsolattartás, az elvégzett tevékenység ellenőrzése, felelős igazolása
  • Tűz- és munkavédelmi szabályok betartása, tűz- és munkavédelmi oktatás megszervezése
  • Gépek, eszközök napi rendelkezésre állásának biztosítása
  • Váratlan meghibásodások gyors, szakszerű elhárításának koordinálása
  • Elérhetőség vészhelyzet esetén

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Terhelhetőség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Villanyszerelői végzettség és gyakorlat
  • Hasonló munkakörben és szállodai környezeteben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Belvárosi, jól megközelíthető munkahely
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Komplex, kihívásokkal teli munkakör
  • Napi kétszeri ingyenes személyzeti étkezés
  • Rugalmas havi munkaidő beosztás

Munkaidő: Napi 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen: