Night auditor, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. február 28. 17:20

A Hotel Nemzeti Budapest Front Office csapata Night auditor kollégát keres!

Feladatok:

  • Szállodai recepciós feladatok ellátása professzionális szinten, az MGallery by Sofitel brand elvárásaival összhangban, főként éjszakás műszakban
  • A szobafőnök biztosítja, hogy a szállóvendégek színvonalas kiszolgálásban részesüljenek teljes tartózkodásuk alatt
  • Az éjszakai ellenőrzés és zárás folyamatának elvégzése
  • Szállodai napi bevételek összegzése, kezelése

Elvárások:

  • Magas szintű kommunikációs készség
  • Kedves, empatikus, segítőkész a vendéggel, és a kollégákkal
  • Pontos és igényes magával és a saját munkájával szemben
  • Kiváló csapatjátékos
  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyök:

  • MS Office és szállodai számítógépes rendszer (OPERA) magabiztos használata
  • Szakmai/gyakornoki tapasztalat 4-5 csillagos szállodában
  • Külföldön szerzett szállodai munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatal, családias légkör
  • Professzionális csapat
  • Nemzetközi vállalat, fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel az alábbi e-mail címen lehetséges:

(x)