Gazdasági vezető

Forrás: turizmus.com

 2022. február 10. 14:05

A Balatonfüreden tavasszal nyitó 5 csillagos LUA Resort szálloda GAZDASÁGI VEZETŐ munkatársát keresi.

Főbb feladatok:

  • Szálloda gazdasági-ügyviteli  folyamatainak menedzselése
  • Napi bevétel- és költségelszámolások
  • Vevők, szállítók kezelése
  • Pénzügyi feladatok
  • Kapcsolattartás a külső könyvelő és bérszámfejtő céggel
  • Kontrollingrendszer működtetésében való aktív részvétel
  • Havi és éves zárásban, elhatárolásokban történő részvétel
  • Rendszeres és ad hoc riportok készítése a vezetőség felé

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 5 éves gazdasági-pénzügyi tapasztalat
  • Vendéglátásban vagy szállodaiparban szerzett tapasztalat előny
  • Haladó szintű Excel tudás
  • Hostware szállodai szoftver ismerete előny
  • Analitikus szemléletmód, precizitás, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kiváló, modern munkakörnyezet
  • Fiatalos, jó csapat, stabil háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Személyzeti étkezés biztosítása
  • Munkábajárási támogatás

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Balatonfüred

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz és motivációs levél