Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 14. 14:27

Budapest belvárosi, szeptember utolsó hetében nyíló, családi hangulatú boutique szálloda recepciós munkakörbe keres munkatársat váltott, 12 órás műszakokban.

Feladatok:

  • A vendégek szívélyes kiszolgálása
  • Ki- és bejelentkeztetés
  • Telefonok kezelése
  • Rezervációval kapcsolatos teendők ellátása
  • Kapcsolattartás a szálloda részlegeivel
  • A kiemelkedő minőség biztosítása

Elvárások:

  • Vendégközpontú hozzáállás
  • Talpraesettség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Az angol nyelv alapos ismerete szóban és írásban

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • A hasonló munkakörben megszerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomagot és kellemes munkakörnyezetet kínálunk egy új, családi hangulatú szálloda csapatában.

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz