Recepciós, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. augusztus 28. 16:10

Családias Butik Hotel - RECEPCIÓS munkakörbe munkatársat keres NAPPALI munkavégzéssel.

Feladatvégzés 09.00-19.00 óra között 8 órás VAGY részmunkaidős munkavégzéssel.

Feladatok:
• vendégek érkeztetése, utaztatása
• szállodai szolgáltatások ajánlása
• szállodai foglalások rögzítése
• foglalási rendszerek kezelés (Booking stb.)
• számlázás, pénzkezelés, ügyviteli feladatok
• vendégpanaszok kezelése
• vendégszámlák figyelése, fogyasztások szobára terhelése
• szobaasszonyok munkájának elősegítése

Elvárások:
• Középfokú végzettség
• Magabiztos angol nyelvtudás, más idegen nyelv ismerete előnyt jelent
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (word, excel)
• Pontos, precíz, hatékony munkavégzés
• Dinamikus, nyitott személyiség, rendszerlátó képesség, kiváló szervezőkészség, határozott fellépés

Előny:
• Felsőfokú tanulmányok (turisztika, vendéglátás)
• Minimum két éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest belváros

Munkakezdés: AZONNAL

Jelentkezés: A fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzokat, a fizetési igény megadásával várjuk az alábbi e-mail címre

(x)