Recepciós – Hard Rock Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2022. május 30. 14:50

A Hard Rock Hotel Budapest zeneimádó, mosolygós, vidám, talpraesett, segítőkész RECEPCIÓS kollégákat keres a közelmúltban megnyílt, belvárosi, 136 szobás különleges szállodájába.

Főbb feladatok:

  • A vendégek szívélyes kezelése: vendégfogadás, érkeztetés, utaztatás, tájékoztatás, segítés, programajánlás a Hard Rock márka minden szolgáltatási elvárásának megfelelően
  • A Hard Rock Brand különböző, igazán egyedi programjainak ajánlása

Elvárások:

  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • 1-2 év szállodai tapasztalat Front területén
  • Angol nyelv magabiztos használata
  • Nyitott, pozitív, barátságos személyiség
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Önálló, dinamikus és precíz munkavégzés
  • Kiváló csapatjátékos
  • Rugalmasság
  • Opera rendszer ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Külföldön szerzett  recepciós munkatapasztalat
  • Egyéb idegen nyelvek kommunikációképes ismerete
  • Más szállodai terület ismerete (a Front mellett)

Amit kínálunk:

  • Színes, változatos munka egy nem mindennapi szállodában
  • Megbízható, tisztességes munkáltatás, nemzetközi háttér
  • Személyzeti étkezés, munkaruha
  • Kedvezmény a Hard Rock márka különböző egységeiben (pl. Café, Hotel, Rock Shop)

Munkaidő: heti 40 óra, többműszakos beosztásban

Munkavégzés helye: 1065 Budapest, Nagymező u. 38.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Szakmai önéletrajz