Rendezvényszervező/MICE sales manager - Hotel Tiliana****

Forrás: turizmus.com

 2021. január 26. 16:00

A II. kerületben, 3 hektáros park közepén elhelyezkedő The Hotel Unforgettable – Hotel Tiliana by Homoky Hotels, Magyarország egyik legkülönlegesebb szállodája, értékesítési csapatába rendezvényekért felelős értékesítési manager kollégát keres.

Főbb feladatok:

  • A szállodakomplexum összes szolgáltatásának értékesítése, valamint a konferenciatermek és rendezvények értékesítése, teljes körű lebonyolítása
  • A 3 hektáros park céges és családi rendezvényekre való értékesítése
  • Online marketing platformok ismerete
  • A meglévő partnerekkel való kapcsolattartás és új partnerek aktív felkutatása

Elvárások:

  • Maximális közreműködés a szállodai értékesítés működésében és lebonyolításában
  • A szálloda és konferencia értékesítés területén eltöltött legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Aktív partnerkapcsolat és hálózat
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Kreatív szakértelem
  • Maximális munkáltatóval szembeni lojalitás
  • Kiváló kommunikációs képesség, magas szintű szervezőkészség, gyors problémamegoldó képesség, konfliktuskezelés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízható, felelősségteljes, célorientált, agilis személyiség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware szállodai program ismerete
  • Az angol mellett további idegen nyelvek ismerete
  • Szállodai rendezvény értékesítésében szerzett vezetői tapasztalat
  • Aktív megbízható partnerkapcsolati rendszer megléte

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívásokkal teli munka
  • Fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízható, stabil tulajdonosi háttér

Munkavégzés helye: 1021 Budapest, Hárshegyi út 1–3.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz