Revenue és Marketing Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. március 08. 17:48

Főbb feladatok:

  • Revenue management rendszer felépítése
  • A Szálloda árpolitikájának alapján a hotel összes forgalmának a maximalizálása
  • Versenytársak árazásának folyamatos nyomon követése
  • Dinamikus árazás kezelése
  • Revenue Management riportok készítése
  • Szálloda online és offline megjelenései, kampányai
  • Online sales kapcsolattartás a partnerekkel
  • Weboldal karbantartás, csomagfeltöltés
  • Kreatív anyag készítése a posztokhoz
  • Marketing együttműködések megkötése, nyomon követése
  • Social média tartalomgyártás, közzététel a Facebookon és Instragramon

Elvárások:

  • Több éves, ezen a területen, 4 csillagos szállodában eltöltött gyakorlat
  • Hostware program és Channel manager kiváló ismerete
  • Angol nyelv felsőfokú, német nyelv középfokú ismerete
  • Felsőfokú képesítés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Turizmus vagy marketing területen szerzett főiskolai vagy egyetemi diploma
  • További idegen nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős éves állás
  • Versenyképes bérezés
  • Mobiltelefon
  • Személyzeti étkezés.
  • Kellemes munkahelyi légkör.

Munkaidő: Teljes munkaidő, éves állás

Munkavégzés helye: Hotel Golden Lake Resort****, Balatonfüred

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz
  • Motivációs levél