Sales and Revenue Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. december 05. 16:29

Magyar tulajdonú cégünk hazai szálláshelyek működését segíti kiszervezett formában, és csapatunkba keresünk új kollégát.

Főbb feladatok:

  • A szerződésben álló partnerszállodák kapacitásának nyomon követése
  • Árak meghatározása, pontos vezetése, rögzítése és beállítása a garanciák szem előtt tartásával
  • Az árak ellenőrzése, monitorozása
  • Promóciós javallatok, kapcsolatfelvétel új OTA-kkal, promóciók beállítása, figyelemmel kísérése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, kérdéseik professzionális megválaszolása

Elvárások:

  • Szállodai értékesítésben szerzett tapasztalat
  • OTA-k, channel managerek, PMS-ek ismerete
  • Önálló, pontos, lelkiismeretes munkavégzés
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órás munkavégzés, home office lehetősége mellett
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Céges laptop
  • Fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail-címen lehet: