Sales & Reservation Representative

Forrás: turizmus.com

 2022. június 25. 21:00

A Hotel Nemzeti Budapest MGallery a nemzetközi szállodaipar meghatározó szereplője, az Accor szállodacsoport felső kategóriás márkája. A történelmi múltjáról nevezetes 4* boutique hotel magas színvonalú, személyre szabott szolgáltatást nyújt. Olyan munkatársat keresünk, akinek hozzánk hasonlóan szívügye a vendég és a magas minőség.

Főbb feladatok:

  • Szobafoglalások naprakészen tartása
  • Egyéni/csoportos foglalások és bankettértékesítés
  • Árajánlatok, szerződések, proformák készítése, kiküldése
  • Sales/Reservation Manager munkájának támogatása
  • Vendégekkel való kapcsolattartás e-mailben és telefonon
  • Ad-hoc adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Time management, prioritások megfelelő kezelése
  • Vendég- és minőségközpontú gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precíz, alapos, dinamikus munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • MS Office alkalmazások
  • Szállodai sales vagy rezervációs tapasztalat

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Opera, Tars programok felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Vidám, dinamikus csapat
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Ingyenes személyzeti étkezés
  • All Heartist dolgozói kedvezménykártya
  • Negyedév és Év Dolgozója Jutalmak
  • Egészségbiztosítás
  • Év végi jutalom

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: 1088 Budapest, József krt. 4.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz