Sales/Reservation asszisztens, Royal Park Boutique Hotel, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. október 10. 16:50

A belvárosi, négycsillagos Royal Park Boutique Hotel sales/reservation asszisztens munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Egyéni és csoportos foglalások kezelése, adminisztrálása
  • Segítségnyújtás az ügyfelek és csoportok számára, ajánlatok kiküldése
  • Értékesítési menedzser munkájának segítése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és a szálloda vendégeivel
  • Együttműködés a hotel többi részlegével (értékesítés, recepció, könyvelés)

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás (írásban és szóban is)
  • Problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs képességek
  • Pontos és igényes munkavégzés
  • Vendégközpontúság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware program ismerete
  • Előző helyen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Egy másik európai nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos légkör, kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés

Munkaidő:
8 órás (hétköznap)

Fényképes szakmai önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével az alábbi címen lehet jelentkezni: