Többféle pozíció, Sofitel Budapest Chain Bridge

Forrás: turizmus.com

 2016. április 25. 14:51

Sofitel Budapest Chain Bridge FRONT OFFICE részleg alábbi munkakörökbe várja új munkatársak jelentkezését:

  • Szobafőnök/Receptionist
  • Guest Relation Officer
  • Executive Club Hostess
  • Communication Center Clerk
  • SPA Receptionist (külsős munkatársként)

ELVÁRÁSOK

  • Vendégközpontúság Kedves, empatikus, segítőkész
  • Magas szintű kommunikációs készség
  • Pontos és igényes a munkájával szemben
  • Felsőfokú angol nyelvtudás és további idegennyelvek tárgyalóképes ismerete
  • Felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeret

ELŐNYÖK

  • Szakmai tapasztalat 4-5 csillagos szállodában
  • Külföldön szerzett szállodai munkatapasztalat
  • Szállodai OPERA számítógép program használatának ismerete

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

AMIT NYÚJTUNK
Ötcsillagos luxus szállodai munkakörnyezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint egy megbízható nemzetközi szállodalánchoz tartozó nagyvállaltnál.

Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel lehet a terület megjelölésével, a következő e-mail címre:

(x)