Beutaztató termékfejlesztő-értékesítő referens

Forrás: turizmus.com

 2020. június 29. 14:01

Beutaztatásban jártas, több éves szakmai gyakorlattal és jó nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező beutaztató referenst keresünk kötetlen munkaidős, részmunkaidős állás betöltésére!

Főbb feladatok:

  • Termékfejlesztés
  • Nemzetközi árualap- és kapcsolatépítés
  • Értékesítés
  • Teljes körű tematikus utazásszervezői tevékenység
  • Honlapkezelés
  • Az általános irodai szolgáltatásokhoz kapcsolódó komplex munkafolyamatok ellátása.

Elvárások:

  • A szakma és a munkája iránti maximális elhivatottság, elkötelezettség és lojalitás
  • Turisztikai foglalási rendszerek ismerete
  • Magas szintű, tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Nagy munkabíró képesség, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs és empatikus készség
  • Csapatjátékos mentalitás

Munkaidő: Dinamikusan változtatható, egyéni munkarend, eredményorientált, kötetlen munkaidőben.

Munkavégzés helye: Belvárosi iroda vagy home office.

Ajánlatunk:

  • Eredményorientált, teljesítményarányos jövedelem, magas jutalékrészesedési rendszerben.
  • Megállapodás szerinti utazási kedvezmények és egyéb juttatások.

Fényképes, szakmai önéletrajzzal ellátott jelentkezését az alábbi címre várjuk: