Értékesítő munkatárs – Budapest

Forrás: turizmus.com

 2022. február 07. 15:55

A Kartago Tours Zrt. tapasztalattal rendelkező értékesítő munkatársat keres budapesti központi irodájába azonnali munkakezdéssel!

Főbb feladatok:

  • Pontos, jó kommunikációs készségű, ügyfélközpontú szemlélettel rendelkező munkatársak jelentkezését várjuk.

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakmai végzettség és/vagy több éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretek

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Angol vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, stabil külföldi háttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkaidő: Teljes munkaidő

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelöléssel és motivációs levéllel az alábbi elérhetőségekre kérünk:

Kartago Tours Zrt. 1076 Budapest, Thököly út 21.

allas@kartagotours.hu