Idegenforgalmi ügyintéző, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. március 13. 15:00

A több mint 25 éve alakult MÁV Nosztalgia Kft. fő tevékenysége vasúti nosztalgia- és élményutazások szervezése belföldön és külföldön. A mintegy 100 járműből álló flottával ezen felül logisztikai tevékenységet is folytat, vasúti járműveket biztosít vasútépítéshez, filmforgatáshoz, különleges áruszállításhoz.

Főbb feladatok:

  • Többnapos utazások értékesítése
  • Egynapos programok, menetjegyek értékesítése
  • Információnyújtás a programokkal, utazásokkal kapcsolatban
  • Foglalások, számlák, bizonylatok, részvételi jegyek és egyéb utazási dokumentáció elkészítése
  • Nagy Utazás 3 program kezelése, utak adatainak feltöltése, folyamatos karbantartása
  • Pénztárgép- és pénzkezelés, pénztári zárás, pénztárjelentés elkészítése
  • Kiadványok, ajándéktárgyak értékesítése
  • Koordináció más szervezetekkel

Elvárások:

  • Középfokú idegenforgalmi végzettség
  • Legalább 1 éves szakmai gyakorlat
  • Értékesítési és pénzkezelési tapasztalat
  • Ügyfélközpontú gondolkodás és magatartás
  • Pontosság, precizitás, gyorsaság, önállóság, kiváló kommunikáció
  • Határozottság, rendszerszemlélet
  • Angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete
  • További idegen nyelv ismerete előnyt jelent

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő, az iroda nyitvatartásának megfelelően

Munkavégzés helye:
Budapest, Nyugati pályaudvar értékesítési iroda

Jelentkezni 2020. március  29-ig, fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel, bérigény megjelölésével lehet az alábbi e-mail címen: