Sales és marketing vezető, Hévíz

Forrás: turizmus.com

 2017. június 07. 16:40

FŐBB FELADATOK:
- hazai és nemzetközi marketingtevékenység koordinálása, irányítása, piaci információk adatainak feldolgozása
- marketing stratégia tervezése és kivitelezése, elemzések, kapcsolódó üzleti tervek készítése
- értékesítési akciók marketing tervezése és menedzselése
- vállalati online kommunikációs-, értékesítési felületek működtetése, felügyelete és fejlesztése (weboldal, közösségi médiumok stb.)
- rendszeres és folyamatos kampány optimalizáció, a teljesítménymutatók kiértékelése, elemzések készítése
- piacfigyelés, fogyasztói igények nyomon követése
- eredményes együttműködés a különböző területek vezetőivel

SZAKMAI ELVÁRÁS:
- szakirányú végzettség
- közgazdasági szemlélet
- 3 éves vállalati marketing tapasztalat
- magabiztos angol nyelvtudás, számítógépes ismeretek
- magas fokú szervező-, kommunikációs képesség
- igényes munkavégzés, kreatív gondolkodás, innovatív hozzáállás

AMIT KÍNÁLUNK:
- versenyképes fizetés egyéni megegyezés alapján
- 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett jogviszony
- cafeteria, útiköltség támogatás
- korszerű munkaeszközök
- fiatalos, modern munkakörnyezet

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:

(x)