Senior értékesítési manager

Forrás: turizmus.com

 2022. február 08. 12:25

Mindig is érdekelt az esküvők világa? Rajongsz a gasztronómiáért? Szereted az újdonságokat? Dolgozz velünk! – A 24 éves múlttal rendelkező Waldorf Gastro & More cégcsoport Wedding részlegére keressük leendő, tapasztalt SENIOR ÉRTÉKESTÉSI MANAGER kollégánkat.

Kiemelt feladatok:

  • Közreműködés a catering szolgáltatás és a saját helyszínek értékesítésében
  • Közreműködés a termékfejlesztésben
  • Ajánlatok elkészítése a catering igazgató és a bankett séf segítségével, elszámolások elkészítése
  • Helyszínbejárások
  • Kiemelt esküvőkön való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a már meglévő szakmai partnerekkel
  • Aktív közreműködés a marketingkommunikációs feladatokban
  • Éves előrejelzések és statisztikák készítése

Várjuk jelentkezésedet, ha:

  • minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel értékesítés (éttermi vendéglátás, catering, rendezvényhelyszín) területén;
  • szenvedélyed a gasztronómia, és nem ismeretlenek számodra a konfitálás és szuvidálás fogalmak sem;
  • önállóan és csapatban egyaránt szeretsz és tudsz dolgozni;
  • kedvesen és mégis határozottan kommunikálsz, jellemző rád a vendégcentrikus és rugalmas hozzáállás;
  • kreatívan és nyitottan állsz az új kihívások, feladatok elé;
  • pozitív gondolkodású és kedves személyiségnek tartod magad;
  • strukturális gondolkodás jellemez;
  • jól beszélsz angolul.

Mindenképpen előny, ha:

  • rendelkezel esküvőszervezői tapasztalattal (vagy tanulmányok),
  • rendelkezel saját autóval,
  • rendelkezel vezetői tapasztalattal.

Amit cserébe kínálunk

  • Fiatalos, vidám csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődés, kihívások
  • Változatos munkakör

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, és szeretnél a csapatunk része lenni, úgy fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: